Nabídka služeb

Garance technického stavu a původu
Chcete-li zakoupit ojetý vůz bez potíží a s jistotou dobré ceny, je nejsnazší obrátit se na nás. U vozidel pečlivě prověřujeme jejich původ a technický stav, provádíme kontrolu servisní knížky a prověřujeme i rozsah a kvalitu případných oprav, ať již motorických, karosářských nebo jiných. I proto jsme u vybraných vozů schopni garantovat jak jejich původ, tak i technický stav. Vybraný vůz navíc můžete po dohodě vyzkoušet v rámci předváděcí jízdy.

Nabídka ojetých vozů na internetu
Vybrané ojeté vozy z naší nabídky si můžete prohlédnout přímo na internetu - stačí, když otevřete stránku autocaris
 

MŮŽETE IHNED ODJET

pokud si s sebou přinesete:
- řidičský průkaz, průkaz totožnosti
- dle vybraného způsobu financování i případný obnos


Potřebné doklady při prodeji vozu

  • Velký technický průkaz
  • osvědčení o technickém průkazu
  • doklad povinného ručení
  • občanský průkaz

Možnosti prodeje

Výkup za hotové - peníze ihned
Komisní prodej - prodej vozu za Vaši cenu
Protiúčet - výměna stávajícího vozu za nový

Výkup za hotové - peníze ihned

Tato varianta je vhodná pro zákazníky, kteří potřebují okamžitě peníze za svůj ojetý vůz a nechtějí se zabývat vyřizováním formalit na dopravním inspektorátu, nebo čekat s jeho prodejem. Po sepsání smlouvy již nic nebrání vyřízení Vašeho prodeje.

Komisní prodej - prodej vozu za Vaši cenu

Jestliže máte jasnou představu o ceně prodávaného vozu, potom je nejvhodnější komisní prodej. společně s technikem stanovíte cenu a po prohlídce vozu je možno sepsat smlouvu. Jakmile dojde k prodeji auta, budete telefonicky informováni a po vyřízení všech formalit s převodem získáte peníze. U nás zaplatíte pouze provizi za zprostředkování.

Provize, parkovné, stornopoplatky:

1) Provize (z ceny prodávaného vozu)
              dle dohody

2) Parkovné 
              0,- 

3) storno poplatky
              dle dohody


Protiúčet - výměna stávajícího vozu za nové

Pokud by jste rádi vyměnili svůj vůz za nový, potom využijte protiúčtu. Ojetý vůz lze použít jako protihodnotu na nově vybraný, popřípadě jako akontaci na leasing. Nákup i prodej uskutečníte na jednom místě a veškeré formality vyřídíme za Vás.

Jakou cenu má Váš ojetý vůz?

Chcete prodat Váš vůz, ale nemáte představu o jeho ceně? Kontaktujte naše pracovníky z oddělení autobazaru a domluvte se s nimi na prohlídce vozu a následném ocenění.

Kontrola stavu identifikátorů a historie vozidla:

při nákupu ojetého vozidla je nutno znát :

1. Kontrolu identifikátorů vozidla . Je opravdu vozidlo, které stojí před Vámi tím, které popisuje jeho Technický průkaz. Nejedná se ve skutečnosti o vozidlo jiné – s pozměněnými identifikátory, které mohlo být v minulosti odcizené? Zabezpečíme Vám systémem AUTOTRACER  kontrolu identifikátorů a umožníme Vám porovnání s fotodokumentací originálního provedení.
2. Znát historii vozidla. Snad každý kupující se zajímá o to, kdy bylo vozidlo skutečně vyrobeno, kolik kilometrů ujelo, zda bylo vozidlo někdy prověřováno a s jakým výsledkem nebo jak vozidlo navštěvovalo servis a z jakého důvodu. Info zde

Otevřeno:

Po - Pá: 07:00 - 17:00
So:        08:00 - 12:00

Kontakt

Neváhejte nás kontaktovat.

  • Tel.: +420 573 397 424

Sociální sítě

Najdete nás na sociálních sítích.